فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/06/21
فرماندار بروجرد: استانداردسازي كالا حركت به سمت اقتصاد پويا است فرماندار بروجرد: استانداردسازي كالا حركت به سمت اقتصاد پويا است
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندارلرستان و فرماندار بروجرد گفت: استانداردسازي كالا و خدمات حركت به سمت اقتصاد پويا را تسريع مي كند.

عبدالرحيم رحيمي روز شنبه در نشست بررسي استانداردسازي در محل اداره استاندارد بروجرد اظهارداشت: توجه به موضوع استانداردسازي در بخش هاي مختلف توليدي، خدماتي و ساير حوزه ها ضروري است.

وي با اشاره به سامان دهي اصناف بيان كرد: اميدواريم در آينده نزديك شاهد تحقق اين موضوع و تدوين برنامه هاي مدون و تخصصي براي استانداردسازي اصناف باشيم.

فرماندار بروجرد بر اهميت توجه به استانداردسازي در حوزه خدمات نيز تاكيد كرد و افزود: نظارت بر كيفيت كالاهاي توليدي در كشور و كيفيت كالاهاي وارداتي و صادراتي، از جمله مهم ترين وظايف ما است.

رحيمي با اشاره بر ضرورت ارتباط تنگاتنگ دستگاه هاي اجرايي با سازمان استاندارد ادامه داد: تدوين ضوابط فني براي تمامي دستگاه هاي اجرايي از نيازهاي فعلي كشور است كه اميدواريم دستگاه هاي دولتي به اين امر، توجه ويژه اي داشته باشند. 
 
 
 
تعداد بازدید : 90
Powered by DorsaPortal