فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/03/01
معاون استاندار و فرماندار بروجرد : مديران زمينه سرمايه گذاري بخش خصوصي را فراهم كنند معاون استاندار و فرماندار بروجرد : مديران زمينه سرمايه گذاري بخش خصوصي را فراهم كنند
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مديران و مسئولان دستگاه هاي اجرايي شهرستان جذب سرمايه گذار بخش خصوصي را در دستور كار قرار داده و مقدمات سرمايه گذاري را فراهم كنند.

عبدالرحيم رحيمي روز سه شنبه در نشست شوراي اداري شهرستان اظهار داشت: سال گذشته تخصيص اعتبارات براي شهرستان بروجرد از نصف كمتر بود كه اين مهم در سال جاري بايد جبران شود.

وي افزود: در قبال اعتبارات اختصاص داده شده به ادارات مختلف اقدامات چشمگيري بايد صورت بگيرد و در سال جاري نيز چند طرح بزرگ بايد به بهره برداري برسد.

فرماندار بروجرد بيان كرد: نظارت و بازرسي بر قيمت اجناس در بازار شهرستان بايد به صورت مستمر انجام تا فرصت سودجويي از برخي از اشخاص گرفته شود.

رحيمي اضافه كرد: كار كارشناسي و تعيين خسارات سيل تقريبا انجام شده و تسهيلات هاي بلاعوض و كم بهره در حال پرداخت به آسيب ديدگان است.

وي ادامه داد: مشكلات بروجرد به علت عملكرد ضعيف مديران درسال هاي گذشته بوده كه اين مهم هم اكنون بايد مرتفع شود.

معاون استاندار لرستان افزود: مديران بايد همه دستور العمل ها و بخشنامه هاي ارسالي توسط فرمانداري شهرستان را مطالعه و به نحو احسن انجام دهند.

وي اظهارداشت: مديران دستگاه ها طرح هاي عمراني ادارات خود را در ابتداي سال معرفي كرده تا اعتبارات لازم در سال جاري تخصيص داده شود.

رحيمي تاكيد كرد: مديران حضور مسئولان استاني را در بروجرد به فرمانداري شهرستان اعلام نمايد و مديراني كه مرخصي مي روند بايد فرمانداري را درجريان قرار دهند. 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 111
Powered by DorsaPortal